html sitemapАвторизованы как: Посетитель  [Вход]   
  Статьи и новости отрасли
Специальная юридическая и аудиторская газета
www.newlegal.info
  Бесплатная юридическая консультация
Юридическая консультация бесплатно и онлайн. Задать вопрос юристу!
www.rossovet.ru
 

 Количество вопросов — 144253 Количество ответов — 172450
 Опрос Специалистов: Что мешает развитию Вашей профессиональной практики?...

  Вопрос

Если Вы не видите содержания вопросов и ответов, значит у Вас в браузере установлено дополнение, блокирующее рекламу. Пожалуйста, отключите это дополнение, или добавьте этот сайт в его белый список и Вы сможете получить доступ к необходимому Вам содержанию.


 

Привлеките внимание к этому вопросу!
Придайте этому вопросу особый статус (вопрос будет привлекать внимание ярким цветом и будет находиться в самом начале ленты всех вопросов консультации). Для придания такого статуса оплатите небольшую сумму с помощью формы, расположенной ниже этого текста (после нажатия на кнопку [Оплатить] откроется страница, на которой Вы сможете уплатить указанную в форме сумму, удобным для Вас способом и в приемлемой для Вас валюте). Обязательно укажите email, на который будут приходить ответы Специалистов на вопрос. Каждый из ответов будет содержать специальную ссылку, переход по которой, позволит Вам выбрать лучший из всех ответов.

С любыми проблемами, связанными с платежами и присвоением вопросу особого статуса, обращайтесь в службу поддержки пользователей сообщества.
Заплатить за статус:
Ваш email (для получения ответов):
   


127 ЮриспруденцияГражданское процессуальное право
19.10.2003
15:03
В следующем году моя жена заканчивает медицинский университет и должна получить распределение по специальности. Она учится на бюджетной основе и по закону должна отработать 3 года по направлению. Подскажите, пожалуйста, есть ли у нее право остаться в городе, где живет и работает ее супруг. И какими законами регламентируется процесс распределения для студентов медицинских вузов.
Автор вопроса:   Хайдакин Игорь Васильевич
  Пожаловаться на Автора
Регион 
Уточнить детали  |  СПАМ  |  Ответить



  Уточнения Специалистов


Проблема не уточнялась Специалистами сообщества...


  Ответы Cпециалистов


11.11.2003
23:08
“Порядок працевлаштування випускників державних вищих медичних (фармацевтичних) закладів освіти, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням” затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України N 367 від 25.12.97р.
Р.1.п.5. Керівники вищих закладів освіти після зарахування осіб на навчання за державним замовленням укладають з ними угоду за формою, уміщеною в додатку 1.
Р.1.п.6. Випускники, які уклали угоду з вищим закладом освіти після зарахування на навчання, а також ті, що почали навчання до 1996 року за державним замовленням без укладення угоди, зобов'язані відпрацювати за місцем призначення не менше ніж три роки.
За рік до закінчення навчання, не пізніше 1 серпня кожного року державні замовники відповідно до кількості замовлених спеціалістів подають до Міністерства охорони здоров'я України і закладів освіти перелік конкретних місць працевлаштування та умов, які вони зобов'язуються створити випускникам наступного року (забезпеченість житлом, розмір заробітної плати, інші соціальні гарантії).
Керівництво вищих закладів освіти за рік до закінчення навчання пропонує випускникові посади відповідно до укладеної угоди з урахуванням конкретних місць працевлаштування надісланих державними замовниками. При цьому оформляється картка працевлаштування випускника (додаток 2) у двох примірниках. Перший примірник зберігається у вищому закладі освіти, другий - надсилається державному замовникові.
Визначення місця працевлаштування персонально кожного випускника вищого медичного (фармацевтичного) закладу освіти проводиться комісією з працевлаштування випускників не пізніше ніж за 4 місяці до закінчення ними державного вищого закладу освіти. До складу цієї комісії входять: ректор закладу освіти – голова комісії, проректори, декани, завідувачі кафедр, представники студентського самоврядування та студентської профспілки, відповідальні працівники Міністерства охорони здоров'я України та установ, що є державними замовниками, які мають повноваження вирішувати усі питання, що виникають під час визначення місця працевлаштування випускників.
Комісія з персонального працевлаштування випускників забезпечує виконання плану та направлення на роботу усіх випускників відповідно до спеціальності, набутої у навчальному закладі, з урахуванням сімейного стану, стану здоров'я випускника, членів його сім'ї, академічної успішності, активності у науково-дослідній роботі і громадській роботі та побажань.
Комісія знайомиться з даними випускника, заслуховує та обговорює рекомендації про найбільш доцільне направлення його на роботу, а також особисті побажання випускника щодо майбутньої спеціальності і місця роботи.
Питання зміни місця працевлаштування випускників вищих медичних (фармацевтичних) закладів освіти вирішуються між державними замовниками. Контрольні функції покладаються на Міністерство охорони здоров'я України.
Таким чином питання працевлаштування Вашої дружини у місті Вашого особистого проживання і працевлаштування краще за все узгодити і вирішити в медичному університеті, де вона навчається.
Якщо ж це з якихось причин виявиться неможливим, то розірвати угоду, передбачену пунктом 5 цього Положення, випускник має право з таких причин:
- встановлення інвалідності I або II групи, внаслідок чого випускник не може стати до роботи за місцем призначення;
- встановлення інвалідності I або II групи у дружини (чоловіка) випускника, у одного з батьків (або осіб, які замінюють батьків) випускника;
- якщо випускник - вагітна жінка, мати або батько, які мають дитину у віці до трьох років або дитину, яка згідно з медичним висновком потребує догляду (до досягнення нею шестирічного віку);
одинока мати або батько, які мають дитину до чотирнадцяти років або дитину-інваліда;
- у разі проходження чоловіком (дружиною) військової служби (крім строкової), в тому числі за контрактом, на посадах рядового, сержантського й старшинського складу, прапорщиків, мічманів та офіцерів у Збройних Силах, Національній гвардії, Прикордонних військах, Службі безпеки, а також інших військових формуваннях, створених відповідно до законодавства України, та служби в органах внутрішніх справ поза місцем розташування замовника;
- у разі вступу випускників вищих закладів освіти I - II рівнів акредитації до вищих закладів освіти III - IV рівнів акредитації.
Якщо умови угод, укладених до шлюбу чоловіком і дружиною, не передбачають направлення їх до одного й того самого населеного пункту, місце їх роботи визначається за домовленістю між ними й замовниками, а у разі, коли вони не дійшли згоди, один з подружжя має право розірвати угоду в односторонньому порядку.
У цих випадках за рішенням комісії з працевлаштування випускників видається довідка про надання можливості самостійного працевлаштування.
Звертаємо Вашу увагу:
1. на випадки, коли випускник не має права відмовитися від призначення:
- Особи, зараховані до вищих закладів освіти на цільові місця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 1992 р. N 408 ( 408-92-п ) "Про пільги для сільської молоді при прийомі до вищих навчальних закладів, удосконалення системи перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів", після закінчення вищого закладу освіти направляються на роботу до сільських закладів охорони здоров'я, де вони зобов'язані відпрацювати за призначенням не менше трьох років;
- Особи, зараховані до вищих закладів освіти відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" ( 796-12 ) та віднесені до 3-ї та 4-ї категорій, зобов'язані після закінчення вищого закладу освіти відпрацювати в закладі охорони здоров'я, який видав направлення, не менше трьох років.
2. на ту обставину що, керівники закладів охорони здоров'я України, незалежно від форм власності та відомчого підпорядкування, можуть приймати на роботу випускників медичних (фармацевтичних) закладів освіти I-IV рівнів акредитації, що навчалися за державним замовленням, тільки з направленням на роботу за формою 2 або довідкою про надання можливості самостійного працевлаштування за формою 3.
 
Заплатить Специалисту
Автор ответа: Аудиторская фирма "Альфа Капитал"  |  Пожаловаться на Автора



   Обсуждение